מטופלים מספרים

רוני

אחרי הרבה נסיונות להקל על הכאבים בעקבות דלקת כרונית ביד בדרכים שונות, ואחרי שאף דרך לא עזרה- באתי לטיפול אצל נוי ומיד כשנגמר הטיפול הדלקת עברה. מאז בכל פעם שמתעוררת לי תקלה בגוף אני באה אליו שיתקן אותי :) והוא גם תמיד יידע לשים את האצבע על הבעיה כדי שבפעם הבאה זה לא יקרה. 
נוי מטפל מקצועי ומסור, ממליצה עליו בחום! ❤

I found Noy after having hurt my shoulder and hip in a bad fall. I was suffering with pain for months even though I was doing different therapies. Noy suggested a combination of Chi Kung and Shiatsu for healing. It has been an amazing recuperation, I feel great! Noy is fully present and is a true healer. He is also a dedicated fun teacher who inspires me to practice Chi Kung regularly, which I love. The Shiatsu sessions are the most relaxing I've ever had.

אורן

הגעתי לתשאול הראשון עם עולם פנימי מבולבל ולא ברור בעיקר; רגשות לא מאוזנים, עם המון רצון לעזור לעצמי ובלי כלים מתאימים.  מבחינה פיזית הייתי רזה מדי, לא אוכלת נכון, לא ישנה טוב בלילה.  כיום אני מרגישה חזקה מבפנים וחזקה פיזית. הכנסתי הרגלים טובים ושחררתי הרגלים שלא עשו לי טוב (שיטת ה"תרמיל") יש לי שיגרת בוקר שעוזרת לי לפתוח את הבוקר עם אנרגיות ובעצם מזכירה לי שכל יום הוא דף חדש ומעין תחושה שהכל התאפס בלילה (צ'י- קונג) ארוחת הבוקר נותנת לי אנרגיות וריכוז ומעין סימן לגוף ולמוח ש"התחלנו את היום". מבחינה נפשית אימצתי נקודות מבט חדשות שעוזרות לי מאד לקבל את עצמי ולפתור את בעיית הבלבול והמחשבה העכורה. לא לפחד מהרגש ולתת לו מקום, שם, ומקום להביע את עצמו.  אני מרגישה שהתווספו לי המון כלים שיעזרו לי ביום יום ושאימצתי הרגלים שיעזרו לי לפתוח בדרך חיים חדשה ומשופרת . יש בי תחושה שאין גבול לעוצמות וליכולות שלי כבת אדם. שיש פתרון לכל בעיה, שיש סיבה לכל רגש ושהכל בסופו של דבר- בסדר ונכון.  אני בעיקר מרגישה שאני מתקרבת לאיזון ואני בדרך הנכונה . אני בוודאי אשמר את ההתייחסות שלי לרגשות, לדעת לתת להם "להגיד" את מה שהם באו לספר לי.  את תרגילי הבוקר ובכלל את שגרת הבוקר, דבר שעוזר לי מאד להתחיל את היום.

צור קשר

תל אביב

טלפון: 054-6774286

מייל: noybtao@gmail.com

 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube
טיפול שיאצו | נוי מטפל אלטרנטיבי | תל אביב יפו